Stoetbomen voor leerlingen groep 3 op de Abt Emo school Westeremden

Geplaatst op: 27 augustus 2019

Maandagochtend 8.15uur, de leerlingen van de Netwerkschool, locatie Abt Emo Westeremden, zitten in hun nieuwe lokaal, op nieuw meubilair in een nieuwe versterkte school. Traditiegetrouw kregen de leerlingen van groep 3 een stoetboom aangeboden. De stoetboom is een tak met bolletjes gebakken deeg en snoepjes. Het symboliseert de start van het echte leren. Dit jaar startten er maar liefst 7 leerlingen op de Abt Emo in groep 3: v.l.n.r. Sil de Boer, Dorian Geertsema, Ruben Helmantel, Lotte Schudde, Sander Poker, Willemijn Helmantel, Eline Olthof.

 

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet