Stoetbomen voor leerling groep 3 op de Wilgenstee Zeerijp

Geplaatst op: 27 augustus 2019

Vandaag zijn de leerlingen in Zeerijp in een nieuw tijdelijk schoolgebouw gestart. Op de kruising van de Borgweg en de Molenweg is in de speeltuin en schoolgebouw gebouwd. Naar verwachting zullen de leerlingen hier de komende 7 maanden les krijgen. Alvorens ze kunnen terug verhuizen naar de versterkte school aan de Kwekersweg. Voor 1 leerling was het een extra bijzondere dag. Ivar Maton startte namelijk in groep 3. En volgens de traditie op de Wilgenstee krijgen deze leerlingen een stoetboom overhandigd om het leren leren te symboliseren. Ivar gaf tussen de middag al aan dat het wel erg hard werken was geweest vanmorgen. En tja dat klopt wel, vanaf groep 3 moeten er meer werkjes worden gemaakt en kan er minder gespeeld worden. De stoetboom werd uitgereikt door leerkracht Annemiek Lamain en directeur Annemarie Nienhuis. De oudercommissie regelt jaarlijks de stoetbomen. Dit jaar was deze rijkelijk gevuld, met passend bij de doelstelling Gezonde School, met heerlijke gezonde lekkernijen.

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet