opening versterkte Abt Emoschool

Geplaatst op: 23 augustus 2019

Op donderdag 5 september zal de versterkte school aan de Huizingerweg 7a officieel geopend worden. Na anderhalf jaar in het tijdelijke schoolgebouw zijn de leerlingen dit schooljaar weer begonnen in de nieuwe school. Het gebouw is prachtig geworden! De vier lokalen hebben een grote opfrisbeurt gehad en het leerplein is opnieuw ingericht. In de klassen hebben de leerlingen nieuw meubilair gekregen wat het geheel compleet vernieuwd en een frisse uitstraling geeft. Wees welkom bij de openingshandeling!

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet