Meest recente berichten

Bereikbaarheid tijdens kerstvakantie

In de kerstvakantie (23 december t/m 7 januari) zijn al onze medewerkers vanwege migratie van systemen niet per e-mail bereikbaar. Vanaf 8 januari zijn we allemaal weer per e-mail te bereiken. Onze nieuwe mailadressen zijn als volgt opgebouwd: voornaamtussenvoegselachternaam@ommeriek.nl Wij wensen u fijne feestdagen en een rijk 2024!

Verder lezen..
Open huis

Op woensdag 16 oktober houden alle locaties Open Huis. U bent dan van harte welkom 11.00-12.00uur om een kijkje te komen nemen. Ook de peutergroepen doen mee met het Open Huis. Wees WELKOM!

Verder lezen..
De Zandplaat sluit Gouden Weken af met speurtocht door ’t Zandt

De eerste lesweken zijn voorbij, dit zijn de GOUDEN WEKEN waarin groepsvorming, kennismaking, samenwerken en opstarten centraal staan. Op De Zandplaat werden de gouden weken afgesloten met een speurtocht door het dorp. De Abt Emo in Westeremden had voor maandagochtend een Wadlooptocht georganiseerd. Helaas was het zeer koud en regenachtig, waardoor het wadlopen naar het … Continued

Verder lezen..
Stoetbomen voor leerlingen groep 1 op De Zandplaat in ’t Zandt

Bij de start van de tweede lesdag, op dinsdag 27 augustus, kregen de leerlingen van groep 1 een stoetboom aangeboden. Sommige kleuters moeten in de komende weken nog 4 jaar worden, maar zijn al deels gestart in de nieuwe groep. Traditiegetrouw geeft De Zandplaat de stoetboom aan de kinderen in groep 1, wanneer ze starten met … Continued

Verder lezen..

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet