Koningsspelen 12 april 2019

Geplaatst op: 19 april 2019

Op 12 april vierde de Netwerkschool, net als vele scholen in Nederland, de Koningsspelen. Het was koud maar erg gezellig. Er werd fanatiek gesport en gespeeld. De leerlingen van groep 1 tot en met 4, 50 in totaal, waren op De Zandplaat in ’t Zandt. De leerlingen van groep 5 tot en met 8 (70 in totaal) gingen vanaf hun eigen school-locatie op de fiets naar Loppersum. Bij de sporthal in Loppersum waren tal van sportactiviteiten, veelal begeleidt door professionele sporters. Het was weer een geslaagde sportieve dag. We hebben de ochtend afgesloten met een koningslunch.

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet