De kerk als tijdmachine

Geplaatst op: 24 januari 2019

Stichting Groninger Kerken ontwikkelde een prachtig boek, geschreven door Martin Hillenga en prachtig geïllustreerd door Stefan de Keijzer. Het boek geeft een reis door de tijd weer, aan de hand van de kerk. Van het boek heeft iedere locatie van de Netwerkschool twee exemplaren aangeboden gekregen door De Stichting Groninger Kerken en de Kredietunie.

‘En ze kunnen de toelichtingen van Martin Hillenga lezen. Je leert iets over de kerk zelf. Bijvoorbeeld wat een doksaal is. Maar je leert ook over de eerste luchtballon in Nederland (een Gronings initiatief!), het ontstaan van de bril of de herkomst van de uitdrukking ‘Een rijke stinkerd’.’

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet