Afsluiting “playing for succes”

Geplaatst op: 15 december 2017

Vanuit de netwerkschool hebben Rudy en Marijn de afgelopen weken meegedaan met het programma “playing for succes” in het FC Groningen stadion. Gedurende 12 weken volgenden zij het programma, bedoeld voor kinderen van 9 tot 14 jaar. Playing for Success heeft tot doel om bij te dragen aan een betere motivatie en meer zelfvertrouwen.

Zowel Rudy als Marijn kijken terug op een mooi programma waarbij ze een prachtig eindresultaat hebben behaald. Gisteren mochten ouders, broertjes/zusjes en hun leerkrachten een film bekijken in de bioscoop, waarin hun talenten breed werden uitgemeten.

Beide heren kregen als afsluiting een diploma uitgereikt door niemand minder dan sterspeler van de FC…… Yoëll van Nieff!

Wij feliciteren beide heren met het behalen van hun certificaat. Super gedaan!

https://www.facebook.com/NetwerkschoolLO/videos/1161868507277644/

« Terug naar nieuwsoverzicht

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek

Spreekt ons verhaal u aan en wilt u kennismaken?

Als u belangstelling heeft voor onze school, maakt de locatiecoördinator graag een afspraak met u voor een kennismakingsgesprek. Tijdens dat gesprek vertellen we van alles over onze school. Bijvoorbeeld vanuit welke visie er wordt gewerkt, op welke manier de leerlingenzorg is georganiseerd en hoe een schooldag eruit ziet. Op onze locaties is peuteropvang. Daar vertellen we ook graag meer over.

Aanmelden voor kennismakingsgesprek
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet